„Tapey” walletPortfel „Kaseciak”

by terror303 ~ 12/01/2009 poniedziałek, 12 stycznia, 2009. Klasa: Materiałowe.

_mg_6327Projekt portfela z kasety magnetofonowej znalazłem na stronie Chezlin’, całkiem przypadkowo. Niestety efekt końcowy mnie nie zadowolił, zainspirował jednak do stworzenia własnej wizji (wizja zaakceptowana przez autorkę oryginalnego opracowania, Rachel). Zużyte zostały łącznie 3 kasety i para zamków – portfel wydaje się prosty, jednak idealne dopasowanie elementów już proste nie jest – wymaga na prawdę sporo kombinowania i sprzętu.

otwartyNajprzyjemniejszy jest jednak odzew ludzi, którzy go widzą. Kasjerki w sklepach się uśmiechają, pytają, gdzie można kupić, chwalą, barmanom w pubach łezka się kręci na widok poczciwego Stilona, ludzie podczas kontroli biletów patrzą znienacka. Portfel służy mi już 2 rok i trzyma się bardzo dobrze.  Opisy po bokach troszkę się starły, co nadało mu jeszcze bardziej oldschoolowego charakteru. Parę rzeczy do ulepszenia znalazłem, pewnie nowe pomysły wdrożę zapewne w wersji II.

_mg_6309
Widok z boku

Zdjęcia: Dies

2 komentarze na „Tapey” walletPortfel „Kaseciak”

 1. ailime

  jestem gotowa zapłacić Ci za wykonanie takiego portfela, jakby co, pisz.pozdrawiam

 2. Alisia

  Właśnie sama też mam identyczny zamiar na wykonanie, jednak mój portfel nie będzie otwierał się do końca, inspiracje znalazłam na stronie szafa.pl gdzie jakaś dziewczyna sprzedawała takie za 20 zł, spodobał mi się, ale drożyzna, więc postanowiłam taki zrobić sama 😉
  Mam przygotowane już wszystkie elementy, którymi się posłużę, jednak poszukuję tylko porządnego kleju, którego obwódka zamku z materiału by nie wsiąkała ; )
  Portfel naprawdę przecudny, nie widać po nim dwóch lat użytkowania ;P
  Pozdrawiam.